Перейти до контенту

...продовжувати читання "НОВІ ПЕРЕМОГИ УМАНСЬКИХ СТУДЕНТІВ-ВЕСЛЯРІВ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ"

В місті Дніпро за участю команд вищих навчальних закладів України завершились фінальні змагання ХІІІ літньої  універсіади  України з веслування на байдарках і каное.

 

 

 

...продовжувати читання "ВЕСЛУВАЛЬНИКИ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ – НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ"

...продовжувати читання "ВІТАЄМО КОМАНДУ ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ УДПУ ІЗ ПЕРЕМОГОЮ НА ХІІІ ЛІТНІЙ УНІВЕРСІАДІ УКРАЇНИ"

Наші спортсмени не перестають нас дивувати, так і Рябов Валерій - студент І курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, у вересні взяв участь у чемпіонаті Світу з марафону на байдарках і каное (ICFCanoeMarathonWorldChampionship). Чемпіонат пройшов в місті Бранденбург, Німеччина де Україна була представлена 18 спортсменами. Валерій у виді: байдарка-двійка (К-2) юніори,на дистанції 22.6 кілометри,зайняв ХІІ місце серед 25 екіпажів.
...продовжувати читання "Досвід здобутий на чемпіонаті Світу"

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини є багато перспективних та кваліфікованих студентів-спортсменів, які багато працюють для того, щоб досягнути великих вершин у спорті. ...продовжувати читання "Новий майстер спорту України!"