Перейти до контенту

...продовжувати читання "ВІДКРИТИЙ КУБОК З БОКСУ В УМАНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ"

З 14 по 20 листопада в місті Харків проходив чемпіонат України  з боксу, на якому відбувся відбір до національної збірної команди України. Збірну команду Черкащини представляли шість боксерів, серед яких студент ІV курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Смирнов Андрій.              ...продовжувати читання "У Харкові пройшов чемпіонат України з боксу"

З 3 по 9 жовтня місто Кропивницький приймав чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років. Серед близько 120-ти учасників з практично всіх областей України участь у серйозних змаганнях взяла і збірна Черкаської області. ...продовжувати читання "Срібло нашого боксера в чемпіонаті України"

13 – 15 листопада в місті Черкаси відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу серед молоді 1998 -1999 років народження. Участь в змаганнях взяло 102 боксера з 13 команд Черкащини. Умань представляло 23 спортсмена серед яких студент І курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Хмелюк Олексій.

Вдалим видався виступ нашого першокурсника, який у своїй ваговій категорії 91 кг став переможцем завоювавши золото. Таким чином Олексій потрапив до складу збірної команди Черкаської області яка вже в грудні візьме участь в чемпіонаті України в місті Харків.

Вітаємо нашого боксера з перемогою та бажаємо яскравих та впевнених перемог і надалі!