Перейти до контенту

16-17 грудня в легкоатлетичному манежі СДЮСШОР міста Черкаси відбувся Відкритий чемпіонат Черкаської області з легкої атлетики, присвячений Дню визволення Черкас від німецько-фашистських загарбників «XXVIII Меморіал Героя Радянського Союзу, професора Тканка О.В.». ...продовжувати читання "Легкоатлети УДПУ імені Павла Тичини ідуть на канікули у гарному настрої"

ФФВ27 жовтня відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути. Відбулися вони в Черкаському міському парку «Сосновий Бір». ...продовжувати читання "Кросмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини потрапили до трійки кращих в Черкаській області"

З 19 по 20 жовтня 2016 року на стадіоні «Уманьферммаш» в місті Умань відбулися традиційні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат вищих навчальних закладів: університети та коледжі, технікуми, дитячо–юнацька спортивна школа, які були календарним видом програми міських змагань 2016 навчального року. ...продовжувати читання "Чемпіонат міста Умань з легкої атлетики"

На параді відкриття змагань підкреслено важливість збереження і зміцнення здоров'я студентів, сказавши: «Здоров'я людини - важливий показник його особистого успіху. Якщо у молоді з'явиться звичка до занять фізичною культурою і спортом, будуть вирішені гострі соціальні проблеми, популяризація спортивної спадщини - це наше першочергове завдання, як майбутніх учителів фізичної культури ». ...продовжувати читання "Спартакіада з легкої атлетики серед студентів І курсу факультету фізичного виховання"