Перейти до контенту

17 січня в аудиторії 107 нового корпусу відбулися змагання на Першість Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з шахів та шашок серед студентів-іноземців. Участь у змаганнях прийняло 10 спортсменів. ...продовжувати читання "В університеті пройшли змагання з шахів та шашок серед студентів-іноземців"

30 листопада в Уманській філії Європейського університету відбулись змагання з шахів в рамках Молодіжних Спортивних ігор міста Умані 2016-2017 навчального року,  участь в яких прийняли 5 команд ВНЗ І-ІV рівнів акредитації. ...продовжувати читання "Золото Молодіжних Спортивних ігор з шахів"

15 листопада у спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбулась урочиста подія: підведення підсумків Молодіжних Спортивних ігор міста Умань серед вищих навчальних закладів  І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. ...продовжувати читання "Перемога Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у Молодіжних Спортивних іграх міста Умань"

10 листопада в аудиторії 107 корпус №3 відбулись змагання з шахів та шашок серед студентів з Туркменістану. ...продовжувати читання "Студенти з Туркменістану розіграли партії в шахах та шашках «Хто кращий»"