Перейти до контенту

18 лютого в смт. Саврань у спортивному залі «IRON MEN» пройшов чемпіонат Одеської області з багатоповторного жиму лежачи. Участь у змаганнях взяли 50 спортсменів з Саврані, Балти, Гайворона, Завалля, Подольська та Умані. Збірна команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини також прийняла участь в змаганнях у складі шести спортсменів. ...продовжувати читання "Вдалий старт нового спортивного сезону"

21-23 жовтня в місті Київ у спортивному комплексі «Меридіан» відбувся Кубок України федерації UPC з пауерліфтингу, жиму лежачи, тязі та екстремальному жиму. ...продовжувати читання "Два золота та бронза Кубку України"

IMG_433312 грудня в сімейно-розважальному комплексі «Амарант» міста Умань відбувся чемпіонат України з багатоповторного жиму серед юніорів, юніорок, чоловіків, жінок та ветеранів. Участь в якому взяло близько 80 атлетів з різних куточків нашої держави, серед яких збірну команду Черкаської області представляли студенти та викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: ...продовжувати читання "Спорт для міцних духом"