Перейти до контенту

До УДПУ завітала анімаційна команда «Таємниці Цивілізації», яка проводила курси аніматорів/вихователів протягом двох днів для студентів нашого університету.Головним завданням курсів було надати практичні навички робити з дітьми в таборі.  Студенти які пройшли курси та виявили бажання працювати з дітьми, матимуть змогу проходити практику в літніх оздоровчих  таборах, які знаходяться на територіі України та за кордоном.

...продовжувати читання ""

18 листопада 2019 року  на факультеті фізичного виховання відбувся міні день відкритих дверей для коледжів. Який відвідали Балтський педагогічний коледж  та Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка. Для них було проведено товариський турнір з футболу. Всі команди мали можливість показати свої фізичні якості, та представити свій навчальний заклад. Студенти коледжів після зустрічі залишились задоволеними та приємно здивованими атмосферою навчального процесу, матеріально-технічною базою факультету та університету. 

Будемо раді вас бачити знову!

...продовжувати читання ""

15 листопада в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей.  Дякуємо всім абітурієнтам , що відвідали наш заклад. Ми сподіваємось ви отримали достатньо корисної інформації стосовно Вступної кампанії 2020 року, і провели цей день цікаво та корисно.

В рамках ДВД для абітурієнтів було проведено майстер-клас від студента 6 курсу факультету фізичного виховання МСУ з важкої атлетики , та змагання з настільного тенісу.

Наступний День відкритих дверей відбудеться 03.04.2020

Ми чекаємо на вас!

...продовжувати читання ""