У зв’язку із введенням воєнного стану, освітній процес для здобувачів вищої освіти усіх курсів факультету фізичного виховання – буде проходити в дистанційному режимі

У зв’язку із введенням воєнного стану (Указ Президента України №64/2022) відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо організації освітнього процесу, освітній процес для здобувачів вищої освіти усіх курсів факультету фізичного виховання денної форми навчання ОС “Бакалавр” та ОС “Магістр” з 14 березня по 2 квітня 2022 року буде проходити в дистанційному режимі. Освітній процес у дистанційному режимі здійснюватиметься за допомогою платформ та сервісів з можливістю проведення занять в асинхронному режимі (MOODLE). Комунікація між учасниками освітнього процесу здійснюватиметься засобами електронної корпоративної пошти, месенджерами тощо.