Шановні поціновувачі спорту, колеги, спортсмени, тренери!

Сьогодні весь світ долучається до святкування Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку!

Факультет фізичного виховання та спортивний клуб університету вітає всіх студентів та колег і підтримує ініціативу відзначення цього свята, що підкреслює можливість висвітлити сприяння миру, розвитку, толерантності між шанувальниками спорту по всьому світу. Для нас цей день має набути символічного значення, супроводжувати мирні змагання, порозуміння, повагу, щоб фізична та інтелектуальна активність, здоровий спосіб життя стали запорукою загального процвітання й добробуту.
Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього свята, підніміть білу картку, що символізує позитивну силу спорту, надання рівних можливостей чесної гри, миру.