СТУДЕНТ ФФВ ЛУКА НЕТЯГА ЗДОБУВ ЗОЛОТО XXIV ЛІТНІХ ДЕФЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР

Студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Заслужений Майстер спорту України Лука Нетяга у складі національної дефлімпійської збірної команди України з дзюдо тріумфально виступив на XXIV літніх Дефлімпійських іграх, які проходять в бразильському місті Кашіас-ду-Сул. У другий змагальний десь особистої першості у категорії до 90 кг серед чоловіків він взяв золото.

XXIV літні Дефлімпійські ігри стартували 1 травня 2022, команда України складається з 170 спортсменів з порушеннями слуху та бере участь у 16 видах спорту.

В загальнокомандному заліку Дефлімпіади українська збірна впевнено перебуває на 1 позиції.

УДПУ вітає наших спортсменів та Луку зі значними досягненнями та бажає їм подальший успіхів та перемог!

Університет пишається своїм чемпіоном!