19 травня – Всесвітній день вишиванки

19 травня Всесвітній день вишиванки
— міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.
Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочку-вишиванку, з зашифрованими символами та знаками – сімейним оберегом, який наділяє силою рідної землі, символом єдності, солідарності, підтримки.
Давайте всі разом, незважаючи на війну в нашій країні, доведемо, що навіть в таких умовах – РАЗОМ МИ КРАЩЕ!
Запрошуємо долучитися всіх охочих до челенджу. Для участі необхідно опублікувати фото або ж селфі у вишиванці на своїй сторінці з хештегом #День_вишиванки_2022 та запросити друзів прийняти участь.
ВИШИВАНКА – ЦЕ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД УКРАЇНИ!