Дорогі наші захисники України!

Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість та патріотизм. За те, що ви ціною свого здоров’я та життя бороните кордони України та захищаєте її інтереси; твердо тримаєте позиції та відбиваєте напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях, навчатися в стінах рідного університету, ви робите все можливе, щоб ми мали можливість жити в мирній, заможній, вільній і по-справжньому європейській країні. З нагоди свята Дня студента ми запускаємо добровільний збір коштів «Гривня на Перемогу!» Всі кошти обов’язково будуть передані на потреби наших захисників, а учасники зможуть отримати цінні подарунки. То ж запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у зборі коштів та виконати декілька умов:

1.Надіслати кошти на банку «Гривня на перемогу»

2.Отримати порядковий номер учасника

3.У коментарях зазначаєте своє прізвище, ім’я та посилання на соціальну мережу

Після завершення збору 18.11.22 ми за допомогою генератора випадкових чисел оберемо трьох призерів і надішлемо подарунки.

Бажаємо успіхів! Слава Україні!

Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/5XTvS7y2hb

Номер банки: 5375411201859795