Перемога збірної команди університету з настільного тенісу

6 листопада в спортивному залі Уманського національного університету садівництва пройшли змагання з настільного тенісу в рамках XIV Універсіади Черкаської області серед ВНЗ ІІІ–IV рівнів акредитації.

IMG_1453[1]Участь в змаганнях прийняли чотири команди з трьох вузів області: Уманський національний університет садівництва, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

IMG_1464[1]Цього року за збірну команду Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини участь брали: Голубєва Діана – студентка V курсу факультету фізичного виховання, Чурпіта Євген – студент ІІІ курсу факультету професійної та технологічної освіти, Члек Вікторія – студентка ІІІ курсу інституту економіки та бізнес-освіти, Панченко Богдан – студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання.

IMG_1470[1]За підсумками змагань, збірна команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини виборола І загальнокомандне місце, на другому місці збірна команда Уманського національного університету садівництва, третіми стала збірна Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

IMG_1535[1]Вітаємо переможців!