Студент 18-с групи, факультету фізичного виховання, майстер спорту з веслувального слалому Олександр Федоренко взяв участь у командному чемпіонаті України з веслувального слалому

Студент 18-с групи факультету фізичного виховання, майстер спорту з веслувального слалому – Олександр Федоренко взяв участь у командному чемпіонаті України з веслувального слалому, який проходив з 6 по 8 квітня. За три дні змагань він продемонстрував свої вміння та зайняв наступні місця: тричі посів перше місце, один раз – друге місце та один раз – третє місце.

Ці результати дозволили студенту стати одним з найкращих учасників змагань та здобути заслужене визнання від глядачів та інших учасників. Такі досягнення свідчать про його професійні навички, витривалість та наполегливість у досягненні поставлених цілей. Він є прикладом для інших студентів, які хочуть досягти успіху у спортивних змаганнях та здобути визнання на національному рівні.