Новини

В Умані відбулись змагання за Кубок України з веслування на байдарках і каное серед дорослих та юніорів.

З 25 квітня по 28 квітня в місті Умань на Осташівському ставі стартували змагання за Кубок України з веслування на байдарках і каное серед дорослих та юніорів.

Спортсмени з 27 команд з 21 області України, серед яких заслужені майстри спорту України та майстри спорту міжнародного класу змагалися на дистанціях:

1000 метрів;

500 метрів;

200 метрів.

Участь у змаганнях взяли також студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Андрій Пензай, Павло Савлук, Ярослав Телепенько, Тетяна Смиловенко.

Якщо Павло Савлук та Ярослав Телепенько нажаль не потрапили до призерів, зайнявши лише ІV місця, то Андрій Пензай виборов три золотих медалі у заїздах:

• байдарок-четвірок на дистанції 500 м;
  • байдарок-одиночок;
  • байдарок-двійок на дистанції 500 м.

Тетяна Смиловенко виборола першу сходинку в четвірці-каное 500 м; та на (олімпійській дистанції) одиночці-каное 200 м; і в двійці-каное 500 м, здобула ІІІ місце.

Переможців заїздів нагородили відзнаками та подарунками очільниця міста Ірина Плетньова разом з першим заступником Олегом Ганічем.

Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів!