Перейти до контенту

Студенти УДПУ готуються до чемпіонату України з боксу разом із визнаними тренерами

На спортивних аренах Умані відбувається інтенсивний тренувальний процес, адже боксери з Черкаської, Одеської, Кіровоградської та Вінницької областей збираються взяти участь у найважливішій спортивній події - чемпіонаті України. Серед цих бійців виділяються представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини - Данило Лозан, Андрій Скакун та Ігор Семончук.

За словами Заслужених тренерів України - Віктора Петриченка, Ігора Юрескула та тренера Сергія Швеця, студенти УДПУ проявляють вражаючий потенціал та відданість спорту. Тренування проходять в інтенсивному ритмі, де кожен удар, кожна захисна дія - це крок до перемоги на найвищому рівні.

Бокс - це не лише фізична підготовка, але й стратегія, тактика та внутрішній стержень. У цьому вони підтримуються та наставляються від досвідчених тренерів. Вони не лише навчають техніці боксу, а й допомагають виховувати характер та розвивати віру в свої сили.

Залишається чекати на чемпіонат з нетерпінням, адже студенти УДПУ готові вийти на ринг та продемонструвати на весь світ свою силу, сміливість та відданість боксу. Разом з тренерами вони вірять у успіх та готові до великих досягнень. Спільними зусиллями вони вже зараз йдуть до перемоги!