Срібло нашого боксера в чемпіонаті України

З 3 по 9 жовтня місто Кропивницький приймав чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років. Серед близько 120-ти учасників з практично всіх областей України участь у серйозних змаганнях взяла і збірна Черкаської області.

Серед семи боксерів, які представляли Черкащину був і наш студент факультету фізичного виховання- майстер спорту України з боксу, член збірної команди Черкаської області з боксу серед дорослих, чемпіон Черкаської області з боксу 2014-2015 років, бронзовий призер чемпіонату України серед дорослих 2015 року: Андрій Смирнов.

За підсумками семиденних змагань Андрій Смирнов, який виступав у ваговій категорії до 64 кг, почергово виграв три поєдинки, а 4-й, фінальний бій, також виграв на думку усіх, хто перебував у залі. На жаль, пише на своїй сторінці Черкаський спорт, «судді побачили інше і зовсім з незрозумілих причин віддали перемогу місцевому боксеру. Але Смирнова після фінального бою похвалив навіть тренер національної збірної України Дмитро Сосновський».

Вітаємо Андрія із сріблом чемпіонату України з боксу і бажаємо гарної фізичної форми, ентузіазму, чесних і справедливих суддів на наступних змаганнях, а в спортивному майбутньому – блискучих перемог!