Переможці турніру з бойових мистецтв !

10 грудня збірна команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини із спортивної боротьби прийняла участь у відкритому Міжстильовому Міжобласному турнірі з бойових мистецтв, який проходив в Миколаївській області смт. Криве Озеро, що був присвячений пам’яті юного спортсмена Запольського Максима Олександровича.Участь у змаганнях прийняли 350 учасників з 11 команд, 5 областей України. Результатом змагань стала командна першість, зумовлена значною кількістю індивідуальних нагород:Сич Максим – студент 31 групи факультету фізичного виховання у ваговій категорії до 85 кг виборов два перших місця у розділах: боротьба(греплінг) та повноконтактні поєдинки.Сич Віктор – студент 11 групи факультету професійної та технологічної освіти у ваговій категорії до 70 кг на своїх перших змаганнях у розділах боротьба(греплінг) та повноконтактні поєдинки виборов два перших місця.Кучерявий Констянтин – студент 41 групи факультету фізики математики та інформатики у ваговій категорії до 75 кг виборов І місце у розділі повноконтактні поєдинки та  ІІ місце у розділі боротьба(греплінг).Джепаркулов Непес – студент 43 групи факультету фізики математики та інформатики у ваговій категорії до 82 кг виборов ІІ місце у розділі повноконтактні поєдинки та  ІІ місце у розділі боротьба(греплінг).Бойчев Борислав – студент 31 групи історичного факультету в ваговій категорії 70 кг виборов І місце у розділі боротьба(греплінг).Хошмурадов Ельнур – студент 11 групи факультету фізичного виховання у категорії до 65 кг виборов І місце в розділі боротьба(греплінг)Рябков Григорій – студент 11 групи інституту економіки та бізнес освіти виборов друге місце в розділі боротьба(греплінг) категорія до 85 кг.Дерейчук Олег – студент 32 групи природничо-географічного факультету у ваговій категорії до 75 кг виборов ІІ місце розділу повноконтактні поєдинки.Ярославський Юрій – студент 31 групи факультету фізичного виховання здобув ІІ місце у ваговій категорії до 70 кг в розділі боротьба(греплінг).Найважчим та найяскравішим боєм змагань стала боротьба за друге-третє місця у ваговій категорії до 65 кг розділу повноконтактні поєдинки, Музичка Іван – відспарингувавши основний та додатковий час, лідируючи по результатах суддівських записів, за 20 секунд до закінчення зустрічі програв больовим прийомом на руку.

Результатом змагань стали неймовірні враження від дружньої атмосфери організації змагань та здобутого І командного місця !

Вітаємо наших спортсменів з яскравим виступом, зичимо подальших успіхів та перемог !