Вдалий старт нового спортивного сезону

18 лютого в смт. Саврань у спортивному залі «IRON MEN» пройшов чемпіонат Одеської області з багатоповторного жиму лежачи. Участь у змаганнях взяли 50 спортсменів з Саврані, Балти, Гайворона, Завалля, Подольська та Умані. Збірна команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини також прийняла участь в змаганнях у складі шести спортсменів.

За підсумком змагань у номінації штанги 55кг І місце виборов студент  ІІІ курсу факультету фізичного виховання кандидат в Майстри спорту Кабак Василь. В цій же номінації ІІІ місце здобув студент ІІ курсу факультету фізичного виховання кандидат в Майстри спорту Мошенський Владислав. В номінації штанги 75 кг ІІІ місце посів викладач кафедри спортивних дисциплін Майстер спорту України Маслюк Руслан. В номінації штанги 100кг І місце виборов викладач кафедри спортивних дисциплін Майстер спорту міжнародного класу Ільченко Сергій.

Вітаємо наших силачів з чудовим результатом.