Путівка на чемпіонат Світу

З 24 по 27 лютого в спорткомплексі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця,місто Київ відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів.

Участь в якому прийняло понад 100 спортсменів з 15 вищих навчальних закладів України, наш університет на змаганняху ваговій категорії 75 кг представляв студентфакультету фізичного виховання- Хмільовий Валентин.

В котрий раз Валентин продемонстрував справжню чоловічу силу та витримку і виборов І місце з результатом 92 підйоми та потрапив до збірної команди України з гирьового спорту, де в складі якоїнаприкінці квітня буде захищати честь нашої держави в VIІ чемпіонаті Світу, який пройде в місті Печ (Угорщина).

Бажаємо нашому спортсмену гідно представити університет та країну на чемпіонаті Світу!