Відкритий турнір УДПУ імені Павла Тичини з греплінгу

24 лютого в спортивному залі Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини відбулась відкрита першість вузу з греплінгу. В змаганнях взяли участь 110 спортсменів з Одеської, Черкаської, Миколаївської області. В складі збірних команд були не лише дорослі та студентська молодь, а й школярі, які змогли ознайомитись зі спортивною базою нашого навчального закладу.

На відкритті змагань спортсменів привітала радник ректора з профорієнтаційної роботи Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна, яка передала вітання від ректора університету Безлюдного Олександра Івановича та побажала борцям успіху й перемог.

Збірна команда Уманського державного педагогічного університету продемонструвала високий технічний рівень та справжній бійцівський характер. У підсумку змагань студенти нашого навчального закладу вибороли 14 медалей.

Тож вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом на змаганнях.