Перейти до контенту

ВІТАЄМО КОМАНДУ ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ УДПУ ІЗ ПЕРЕМОГОЮ НА ХІІІ ЛІТНІЙ УНІВЕРСІАДІ УКРАЇНИ

Веслувальники нашого університету привезли перемогу із ХІІІ літньої Універсіади України з веслування на байдарках і каное, яка проходила у Дніпрі.

Наша збірна у командному заліку набрала найбільшу кількість очок серед вищих навчальних закладів України. Друге місце ‑ у студентів Львівського університету фізичної культури, третє місце посіли студенти Хмельницького національного університету.

Черкаську область на змаганнях представляли дві команди. У складі першої команди престиж Черкащини та свого навчального закладу захищали студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, за другу команду разом з уманчанами змагались веслувальники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та Черкаського державного технологічного університету.

За підсумками змагань у командному заліку серед збірних команд областей перемогли студенти Миколаївської області, на другому місці – студенти Хмельницької області, третє місце посіла команда Львівської області. Команда Черкаської області фінішувала за крок до медалей ‒ на четвертій позиції.

Вітаємо наших веслувальників із перемогою! Ми пишаємось вами і бажаємо подальших успіхів!