Яскрава перемога Хмільового Валентина на Чемпіонаті Світу

З 1 по 7 липня в місті Печ (Угорщина) відбувся чемпіонат Світу з гирьового спорту серед дорослих,юніорів та студентів, участь в якому взяло понад 100 учасників з 14 країн в тому числі і збірна команда України в складі якої був студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини майстер спорту України Хмільовий Валентин.

Валентин вже брав участь минулого року в таких змаганнях (в місті Ліон Франція) і показав гарний результат ставши переможцем серед студентів та юніорів. Цього разу наш спортсмен підтвердив свій результат, виборовши п’ять золотих нагород: серед дорослих та юніорів (гирями 32*2) з результатом 54 рази, серед студентів та юніорів (гирями 24*2) з результатом 97 раз, та в естафеті де збірна команда України також стала переможцем.

Збірна команда України на цьому чемпіонаті Світу завоювала ІІ загальнокомандне місце, а збірна команда студентів України була кращою серед усіх.

Вітаємо нашого спортсмена з чудовим результатом!