Успіх наших веслувальників

З 26 по 30 червня у місті Дніпропетровську відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 1997-98 р.н та молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь команди з 22 областей України, 283 учасники. Команду Черкаської області представляли 22 спортсмени з них 14 вихованців відділення веслування на байдарках і каное Уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1,серед яких 8 студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Всі наші спортсмени представляють Черкаську обласну організацію фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

За результатами змагань команда Черкаської області посіла 7 загальнокомандне місце.

Гуляйко Сергій (ФФВ) здобув срібні нагороди у заїздах каное – одиночок на дистанції 500м та каное – двійок на дистанції 200 м, бронзову нагороду на дистанції 1000 м у заїзді каное – четвірок.

Мельник Наталія та Приймак Діана (ФФВ) посіли треті місця у байдарці – двійці на дистанціях 500 та 200 м, та в байдарці – четвірці ще з однією студенткою УДПУ Шемракович Анжелою (ФФВ) на дистанції 500 м.

Мельник Юрій (ФФВ) здобув золоту нагороду в байдарці – одиночці на дистанції 500 м.

Успішно виступили на цих змаганнях Щербак Назар, Щербак Богдан, Гарань Олександр (ФФВ).

Щербак Назар, Щербак Богдан виконали на цих змаганнях норматив майстра спорту України.

З 02 по 07 липня у місті Дніпропетровську відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь команди з 22 областей України, 236 учасників.