Боксери університету взяли участь у Міжнародному турнірі!

Наприкінці липня в місті Одеса пройшов традиційний міжнародний турнір з боксу серед чоловіків пам’яті С.Трестіна. Участь в якому взяли 140 учасників з усіх куточків України та республіки Дагестан. Вперше за всю історію в турнірі змагались уманські боксери, студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини,  Петриченко Ярослав вагова категорія 69кг  та  Смірнов Андрій вагова категорія 64кг .
Відразу відмітим високий рівень учасників змагань, також потужний організаційний рівень, на якому пройшов турнір.
iZ9djgB_rdkНа жаль в першому бою потерпів поразки наш Ярослав, поступившись в підсумку переможцю змагань з Дніпропетровська Тимуру Брикову. Краще вдалось виступити Андрію, в 1/8 фіналу наш спортсмен легко розібрався з боксером з Кіровограду, в другому напруженому бою з рахунком 1:2 була одержана перемога над боксером з Миколаєва, і вже у півфіналі в абсолютно рівному бою судді віддали перемогу з рахунком 2:1 О.Греисі з Маріуполя, який також в підсумку став переможцем турніру.

Отож бронзова медаль на престижному турнірі, залишає великі надії на перемоги в боксерській кар'єрі Андрія.

Бажаємо нашим хлопцям, перемог,наполегливості та побільше агресії на рингу!!!