Два срібла та Кубок України у велосипедистки УДПУ

2-4 листопада у місті Кременчуку Полтавської області, відбулися змагання з велокросу: - третій етап Кубку України в парній естафеті; - Чемпіонат України; - Кубок України. Участь в якому взяла студентка ІV курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Віра Борисюк.

У перший день змагань відбувався третій етап Кубка України у груповій гонці з велокросу, цього дня у змаганнях серед жінок Віра посіла друге місце. Наступного дня відбувався Чемпіонат України в індивідуальній гонці на час, Віра у змаганнях серед жінок стала срібною призеркою Чемпіонату України. 4 листопада відбувся розіграш Кубка України у парній естафеті з велокросу, наша велосипедистка разом зі спортсменкою з Кам’янського (Дніпропетровська область) стала володаркою Кубка України серед жінок.

Вітаємо Віру Борисюк з гарним результатом!