Екскурсія в планетарій УДПУ

Студенти 12 групи факультету фізичного виховання разом з викладачами відвідали та ознайомилися з принципами роботи навчально-виховного центру «Планетарій» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Технічне забезпечення планетарію дозволяє побачити зоряне небо майже кожного куточка землі, окрім екватора. Інструментарій планетарію здатен відтворити реальну картину зоряного неба у будь-який момент часу, дає можливість спроектувати близько п’яти з половиною тисяч зірок. Це майже та кількість зірок, яку людина бачить вночі на безхмарному небі.

Студенти із захопленням слухали розповідь про утворення різних сузір’їв і спостерігали за їх рухом на уявній небесній сфер. Слухачі мали можливість спостерігати як сходить і заходить Сонце, як з’являються зорі на вечірньому небі. Студенти та викладачі отримали величезне задоволення від екскурсії. Дякуємо факультету фізики, математики та інформатики за співпрацю.