Участь у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих і молоді в приміщенні

У Сумах відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді в приміщенні. Чемпіонат мав статус основного етапу відбору до складу збірної України на чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні, який відбудеться 1-4 березня в Glasgow(Великобританія).

У змаганнях взяли участь 460 атлетів з 24 областей України, міста Києва та АР Крим.

Наш студент ІІ курсу факультету фізичного виховання – Кравчук Юрій виступив на даних змаганнях та покращив свої результати на 200 м – 23.31 сек.   та на 60 м – 7.41сек. Юрій був 16-м в Україні серед молоді на 200 метрів  та 20-м на 60 метрів.

Бажаємо спортсмену подальших високих спортивних досягнень на олімпійській ниві!!!