Новини

Студенти факультет фізичного виховання стали призерами Чемпіонату України

З 15 по 20 лютого в місті Львові, відбувся зимовий Чемпіонат України з велосипедного спорту на треку серед чоловіків. Участь в якому взяли студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Бліхарський Михайло та Шевченко Олександр.

Програма Чемпіонату складалася з різних видів трекових перегонів. В дисципліні (командна гонка переслідування на 4 км) в кваліфікаційному заїзді наші спортсмени показали четвертий результат, а в фінальному – зайняли почесне третє місце. В груповій гонці (скретч 50 кіл) Шевченко Олександр з сумою 26 очок виборов бронзову нагороду. Бліхарському Михайлові в груповій гонці трішки не вистачило до п’єдистала, в підсумку він посів 4 місце.

Вітаємо наших студентів-спортсменів з гарним результатом на Чемпіонаті України і бажаємо подальших перемог!