День здоров’я

5 квітня в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 відбувся урочистий захід до “Дня школи” та “Дня здоров’я”. На святі були задіяні студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спільними зусиллями керівництва школи та факультету був проведений марафон в якому змогли взяти участь всі бажаючі. Студентки факультету продемонстрували майстер-клас з акробатики. Також до вітального слова була запрошена кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання Гончар Галина Іванівна.
Свято пройшло на найвищому рівні. Всі учасники та гості отримали багато гарних емоції та чудових вражень.