Новини

Чемпіонат України з велоспорту на дорогах Закарпаття

23-24 березня 2019 року  в місті Ужгород, відбувся «Відкритий командний чемпіонат України у багатоденній гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) з велосипедного спорту на шосе. В складі команди Київської області був студент другого курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Бліхарський Михайло.

Чемпіонат України проходив в 2 етапи за підсумками яких визначався переможець. В перший день змагань відбулася групова гонка, протяжністю 140 кілометрів, наш спортсмен будучи в другому відриві від основної групи посів 19 місце. На другому етапі – 113 кілометрів Михайло фінішував 26-им. За підсумками  двох етапів Бліхарський Михайло зайняв 19 місце із 40 учасників, серед чоловіків.

Бажаємо Бліхарському Михайлові подальших успіхів у спортивній кар’єрі.