Новини

Перемога збірної команди УДПУ з міні-футболу

7 травня на футбольному майданчику університету відбувся міні-футбольний матч за програмою Молодіжних Спортивних ігор міста Умань між збірними командами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського національного університету садівництва.

У цій грі наші хлопці здобули не легку, але все таки дуже важливу перемогу.

Голами у ворота суперника відзначилися такі гравці: Григорій Крочак (ФФВ), який на перших хвилинах відкрив рахунок. Владислав Лебедєв (ПГФ) через декілька хвилин подвоїв рахунок, Артем Король (ФІМ) записав на свій рахунок третій м’яч. До кінця першого тайму суперник зміг відіграти один м’яч. По перерві УНУС стрімко пішов вперед і, здавалося, вирівняв гру, відігравши ще один м’яч зі штрафного та гравці збірної УДПУ, розігравши декілька однакових контратак, з прострільної передачі Микола Чернешенко (ФФМІ),  вчетверте поцілили у ворота суперника. Кінцевий рахунок матчу завершився 4:2 на користь нашого університету.