Перейти до контенту

Перемога на змаганнях з легкої атлетики за програмою міських молодіжних спортивних ігор

13-15 травня на «Центральному» стадіоні відбулися змагання з легкої атлетики за програмою міських молодіжних спортивних ігор. У змаганнях брали участь спортсмени закладів вищої освіти, коледжів, училищ міста Умані. Кожний учасник мав право виступати у двох видах програми та естафеті.

Згідно положення змагань були такі види: 100 м, 200 м, 400 м,800 м, 1500 м, стрибки в довжину з розбігу, метання молота, диска, списа та штовхання ядра.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла команда в складі таких спортсменів:

ПІБ

Факультет група

Вид програми

Місце

 1

Бурлака Катерина

 

ФФВ 41 100м І

 2

Ткаченко Людмила ФФВ 43 100м ІІ
 стр. в довжину ІІ

 3

Ободовська Ірина  ФФВ 21 метання списа І
 стр. в довжину І

 4

Крицька Ярослава ФФВ 35-У 100 м
200 м ІІ

 5

Щербина Анна

 

ФФВ 24-У 100м

6

Ткач Яна ІЕБО 44 100 м
200 м ІІІ

 7

Шульгіна Анастасія  ФФВ 24-У 400 м ІІ
800 м І

 8

Коврик Анна ФФВ 11 метання молота ІІ
метання диска І
Куца Аліка  ФФВ 11 400 м ІІІ

 9

Кравчук Юрій  ФФВ 23 100м
200м

 10

Тастанкулов Владислав ПГФ 45 стр. в довжину І

 11

Маслюченко Максим ФФВ 43 100м ІІ
стр. в довжину ІІ

 12

Артишко Ігор ФФВ 23 400м І
200м І

 13

Онищенко Віталій ФФВ 35-У 1500 м
800 м  

 

 14

Кловак Вадим ФФВ 13 100 м
стр. в довжину

 15

Грабовенко Назар  ФФВ 11 100 м
довжина ІІІ

 16

Духовний Валентин ФФВ 44 1500м ІІІ
800 м І

 17

Ганджа Роман ІФ 11 800 м ІІІ

 18

Реджепов Байрам ФФВ 13 стр. в довжину
100 м

Спортсмени показали дуже гарні результати та вибороли 23 призових місця (за І місце - 11 нагород, за ІІ місце - 7 нагород, та за ІІІ місце - 5 нагород).

Та найприємніше для команди легкоатлетів було зайняття І місця в естафеті 4х100 м: юнаки (Тастанкулов Владислав, Маслюченко Максим, Артишко Ігор, Грабовенко Назар).

Та І місце команда дівчат  (Ткаченко Людмила, Бурлака Катерина, Ободовська Ірина, Щербина Анна).

Підготовкою спортсменів до змагань займалися тренери-викладачі - канд. пед. наук, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Осадченко Тетяна Михайлівна та викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Комар Володимир Петрович.

Вітаємо учасників та зичимо їм  високих спортивних досягнень!