ОДНА МИЛЯ

В друге поспіль, а саме 31 травня студенти та викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у Всеукраїнському студентському легкоатлетичному забігу «Одна миля-2019». Який пройшов в Національному дендрологічному парку «Софіївка».
Активну участь у забігу взяли студенти та викладачі ФФВ, які разом зі спортивним клубом УДПУ, організовували, провели та стали безпосередніми учасниками даного спортивного заходу.
Щиро дякуємо профспілковому комітету УДПУ (голова Валентин Хитрук), за підтримку який забезпечив прохолодною водичкою кожного учасника забігу, та керівництву дендропарку Софіївка, за надану можливість провести забіг на території всім відомого парку.