Олімпійський урок

Вже традиційно,кожного року,у рамках «Олімпійського тижня» в Україні,студенти та викладачі факультету фізичного виховання проводять «Олімпійський урок» у школах міста.
Студенти-магістранти 52 групи та завідуючий кафедри спортивних дисциплін Маслюк Р.В. провели урок у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10» медична гімназія.Завданням такого уроку є популяризація фізичної культури,спорту та здорового способу життя.
Урок складався з двох частин: теоретичної-бесіда та практичної-урок з фізичної культури.Під час бесіди учні ставили питання та дізнавалися про користь занять фізичними вправами та про здоровий спосіб життя.
Практична частина складалась з спортивного свята на якому учні змагалися на спритність та швидкість.Було визначено команду-переможця,найспритнішого хлопчика та найшвидшу дівчинку.
Після закінчення уроку школа отримала в подарунок баскетбольний м’яч,а учням побажили бути здоровими,спортивними та розумними.