Чемпіони міста Умань з стрітболу

Підсумком «Олімпійського тижня» в місті Умань стало масштабне свято-фестиваль спорту «Рухайся в ритмі свого міста» за участі усіх представників галузі фізичної культури і спорту.
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини також взяв участь у цьому фестивалі. На баскетбольній локації проходили змагання з стрітболу 3Х3.
Команда «УДПУ» не пропустила ці змагання. До її складу увійшли викладачі та студенти факультету фізичного виховання: завідувач кафедри спортивних дисциплін Маслюк Р.В., тренер-викладач кафедри спортивних дисциплін Гук Т.Г., студенти – магістранти  Коваль Ярослав, Тарасенко Дмитро.
Турнір тривав 2 дні, перемога у першому колі змагань, відразу вивела нашу команду до фінальної частини. Наступного дня у грі за перше місце наші баскетболісти у напруженому матчі виборюють перемогу та Кубок чемпіона міста Умань з стрітболу. Вітаємо наших спортсменів!!! Так тримати!!!