Перейти до контенту

Василь Шуптар піднявся на п’єдестал в США

На іншому континенті світу в Сполучених Штатах Америки, а саме в місті Лас-Вегас з 10 по 12 вересня пройшов чемпіонат Світу з вільної боротьби, участь в якому прийняв Майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України багаторазовий чемпіон та призер України та Європи, гордість Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Василь Шуптар.

OrRMN6SeQuc

На килимі Василь провів п’ять сутичок: першу з іранським спортсменом де отримав перемогу з рахунком 8:6, другу з росіянином вигравши 4:3, третю переміг у турецького борця 2:0, в четвертій сутичці нажаль поступився монгольському спортсмену 6:8, в боротьбі за третє місце доля звела Василя з індійським борцем, де з рахунком 6:6 він переміг і здобув бронзову медаль чемпіонату Світу з вільної боротьби в категорії до 61 кг.