Грамотна контрацепція – запорука здоров’я жінки

Студенти факультету фізичного виховання та факультету української філології взяли участь в роботі науково-методичного семінару присвяченого Всесвітньому дню контрацепції.   Організатори семінару, викладачі кафедри медико-біологічних основ фізичної культури, мали за мету  привернути увагу студентства до проблем які виникають внаслідок недостатнього статевого виховання і зневаги до засобів контрацепції. Викладч кафедри медико-біологічних основ фізичної культури Танасійчук Ю.М. витсупила з доповіддю:  Про що не зручно говорити з батьками та спитати у лікаря. В ході розповіді Юлія Миколаївна розповіла про збудники, симптоми  інфекційних хвороб, що передаються статевим шляхом та  профілактику цих захворювань. Доцент кафедри медико-біологчних основ фізичної культури Соколенко Л.С. охарактеризувала відомі на сьогоднішній день засоби контрацепції, порівняла переваги та недоліки контрацептивів. Під час роботи семінару студенти мали можливість поставити запитання та отримали найпоширеніший засіб контрацепції – презервативи.