Науково-практичний семінар

Викладачі кафедри медико-біологічних основ фізичної культури та кафедри психології  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини організували та провели науково-практичний семінар «Гармонізація емоційного стану учасників освітнього процесу». Захід присвячений Всесвітньому Дню психічного здоров’я. До роботи науково-методичного семінару були залучені студенти факультету іноземних мов, факультету соціальної та психологічної освіти, природничо-географічного факультету та факультету фізичного виховання. Мета семінару: поширення знань про ефективні методи зміцнення психічного здоров’я та попередження психічних захворювань. Викладачі кафедри медико-біологічних основ фізичної культури відповідали за інформаційно-методичну частину, викладач кафедри психології Лівандовська Інна Антонівна забезпечила проведення тренінгів та тестування на дослідження емоційного стану учасників семінару, опрацьовано механізми реагування на виявлені випадків погіршеного психоемоційного фону. Дякуємо організаторам та учасникам за плідну працю та корисно проведений час.