Легкоатлетичний крос серед студентів нашого університету

15 жовтня на території Національного дендрологічного парку «Софіївка» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів Уманського держаного педагогічного університету імені Павла Тичини, де участь взяли близько 50-ти студентів.
Метою проведення змагань було популяризувати легку атлетику серед студентів нашого університету та відібрати кращих спортсменів до збірної команди університету з легкої атлетики.
Програма змагань включала в себе такі бігові види:
Дівчата – 500 м
Юнаки – 1000 м
Нагородження студентів відбувалося по кожному курсу, але також було визначено і самих кращих спортсменів на даних змаганнях.
Найкраще дистанцію 500 м пробіли:
Лаврук Анастасія – студентка І курсу навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти (результат – 1.37)
Волошанюк Аліна – студентка ІІ курсу факультету початкової освіти (результат – 1.45)
Оратівська Таміла – студентка ІІІ курсу природничо-географічного факультету (результат – 1.49)
Найкраще дистанцію 1000 м пробігли:
Даценко Максим – студент ІІІ курсу історичного факультету  (результат – 3.18)
Штельмах  Дмитро – студент І курсу факультету інженерно-педагогічної освіти  (результат – 3.19)
Паламарчук Артем – студент ІІІ курсу факультету інженерно-педагогічної освіти  (результат – 3.20).
Суддівство змагань забезпечували викладачі та студенти факультету фізичного виховання. Щиро дякуємо представникам факультетів, які прийшли та підтримали своїх спортсменів!
Вітаємо переможців змагань та бажаємо подальших спортивних досягнень!