“Прогулянка парком з ЧСС 180 уд./хв.”

18 жовтня 2019 року в Черкасах відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою XVІI Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: університети, інститути, академії. Участь у змаганнях прийняли близько 100  учасників із 6-ти навчальних закладів Черкащини.
Кросовий біг – найдоступніший вид легкої атлетики, який користується популярністю серед молоді та людей старшого віку, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань.
Біг проводився на відкритому повітрі, на території міського парку «Сосновий Бір». Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.
У програмі змагань дівчата виступали в бігу на дистанції –1000 метрів, юнаки – 2000 метрів. За результатами змагань загальнокомандного заліку, команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини посіла трете місце.
Усі спортсмени виконали спортивні розряди.
До складу збірної університету увійшли:

• Затуливітер Сергій Олегович – факультет фізичного виховання
  • Онищенко Віталій Вікторович – факультет фізичного виховання
  • Умаров Михайло Станіславович – інженерно-педагогічний факультет
  • Духовний Валентин Олександрович – факультет фізичного виховання
  • Савлук Павло Михайлович – факультет фізичного виховання
  • Савлук Владислав Михайлович – факультет фізичного виховання
  • Ободовська Ірина Володимирівна – факультет фізичного виховання
  • Куца Аліка Олегівна – факультет фізичного виховання
  • Вовк Владислав Вадимович – факультет фізичного виховання
  • Надкаинична Ірина Юріївна – факультет фізичного виховання
  • Затуливітер Артем Русланович – факультет фізичного виховання
  • Шульгіна Анастасія Віталіївна – факультет фізичного виховання
  • Ковальчук Анастасія Юріївна – факультет фізичного виховання
  • Шаманська Марія Ігорівна – факультет фізичного виховання

Змагання з кожним роком стають цікавішими, адже спортсмени постійно над собою працюють і намагаються покращити свої результати. Проведення такого роду змагань є сталою традицією, тому що здоровий спосіб життя є одною з пріоритетних позицій сучасної молоді.
Підготовкою спортсменів до змагань займалися тренери-викладачі – канд. пед. наук Осадченко Тетяна Михайлівна та Комар Володимир Петрович.
Вітаємо наших кросменів та зичимо їм високої спортивної майстерності!