Перемога легкоатлетів на чемпіонаті міста Умані

22-23 жовтня на «Центральному» стадіоні відбувся  Чемпіонат міста Умані  з легкої атлетики. У змаганнях брали участь спортсмени закладів вищої освіти, коледжів, училищ, спортивної школи  міста Умані. Кожний учасник мав право виступати у двох видах програми та естафеті.
Згідно положення змагань були такі види: 100 м, 200 м, 400 м,800 м, 1500м, стрибки в довжину з розбігу, метання молота, диска, списа та штовхання ядра.
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла команда в складі 26 учасників.
Спортсмени показали дуже гарні результати та вибороли 25 призових місць (за І місце 13 нагород, за ІІ місце4 нагороди, та за ІІІ місце9 нагород).
Та найприємніще для команди легкоатлетів була участь  в естафеті 4х100м, де команда юнаків та команда дівчат  зайняли І місце.
Підготовкою спортсменів до змагань займалися тренери-викладачі ­- канд. пед. наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Осадченко Тетяна Михайлівна та старший  викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Комар Володимир Петрович.
Вітаємо учасників та зичимо їм  високих спортивних досягнень!