Україна – це територія гідності і свободи

21 листопада щорічно в Україні відзначається День Гідності та Свободи.
В цей день ми вшановуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
З метою виховання патріотизму та гідності, розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцями та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, куратор 12 групи факультету фізичного виховання Бойко Ю.С. провела годину спілкування на тему «Україна – це територія гідності і свободи». Куратор зі студентами долучилися до покладання квітів на Алеї Слави загиблим воїнам АТО. Під час години куратора Юлія Степанівна зупинилася на подіях 21 листопада 2013 – 20 лютого 2014 року. Наголосила на тому, що Революція Гідності – об’єднала весь український народ навколо спільної мети – відстоювання незалежності України, її розвитку в європейському співтоваристві, захисті демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, досягнення гідного рівня життя й праці.