Батьківські збори на факультеті

22 листопада на факультеті фізичного виховання відбулася зустріч з батьками першокурсників. У зборах брали участь декан факультету Ящук Сергій Миколайович, заступник декана з навчальної роботи Комар Володимир Петрович, заступник декана з виховної роботи Танасійчук Юлія Миколаївна, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Гончар Галина Іванівна та викладачі, які забезпечують професійну підготовку Ільченко Сергій Сергійович та Осадченко Тетяна Михайлівна Серед присутніх були куратори академічних груп: Бойко Юлія Степанівна, Корінчак Любов Миколаївна, Козловська Світлана Олександрівна. Декан факультету Ящук Сергій Миколайович розповів про адаптацію першокурсників в університеті загалом і навчанні зокрема. Згодом батьки мали змогу поспілкуватися з кураторами груп та викладачами. Вони ознайомилися з успішністю своїх дітей і отримали відповіді на усі питання, які їх цікавили.