Студентка ФФВ потрапила до ТОП 11 футболісток України у 2019 році

В Києві на НСК «Олімпійський» відбулася урочиста церемонія “Футбольні зірки України-2019”, це спільний проект Української асоціації футболу та Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, в ході якої були названі переможці в різних номінаціях. Переможці визначалися за результатами голосування професійних футболістів, футболісток і тренерів клубів Української премєр ліги і професійної футбольної ліги України.
У номінації (символічна жіноча збірна команда) потрапила студентка 5 курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини капітан збірної команди УДПУ з футболу Анастасія Вороніна, яка є гравцем жіночого футбольного клубу «Єдність» Плиски.
Ми щиро вітаємо Анастасію, лідера нашої збірної команди університету і бажаємо подальших успіхів, як на футбольних полях так і в особистому житті!