Спортсмени ффв взяли участь у змагання серед юнаків з нагоди святкування дня збройних сил україни

4 грудня 2019 року у спортивному залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися змагання серед юнаків ЗВО І-ІV рівнів акредитації  м.Умань з нагоди святкування Дня Збройних Сил України.
Змагання проводилися з метою патріотичного виховання молоді, визначення рівня фізичної підготовки серед юнаків допризовного віку, формування ціннісного ставлення до власного здоровʼя, покращення фізичного розвитку та фізичної підготовки.
Свою фізичну підготовку демонстрували команди Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (до якої увійшли студенти І курсу факультету фізичного виховання), Уманського національного університету садівництва, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка, Уманського агротехнічного коледжу та Уманського обласного музичного училища імені П.Д. Демуцького. Участь у змаганнях взяла збірна команда ветеранів АТО.
Спортивне свято зібрало сильних, спритних, цілеспрямованих юнаків – наше майбутнє, нашу надію.