Академічна доброчесність: виклики сьогодення!

З метою ознайомлення студентів факультету фізичного виховання з принципами й правилами академічної доброчесності, Кодексом академічної доброчесності та відповідальністю за такі порушення як плагіат, списування та хабарництво була проведена виховна година за темою: «Академічна доброчесність: виклики сьогодення!» Під час заходу кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач Ільченко Сергій Сергійович зупинився на питанні сутності та змісту поняття “академічна доброчесність”, дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти,  академічної відповідальності за порушення академічної доброчесності. Завершився захід розв’язанням кейсів з етичних проблем дотримання  академічної  доброчесності.