Участь легкоатлетів у змаганнях ХVІІ Універсіади Черкащини серед закладів вищої освіти типу

Змагання проводилися в Черкаському легкоатлетичному манежі, де за перемогу змагалися майже сто спортсменів з 5 закладів вищої освіти Черкаської області.
Участь у змаганнях взяли студенти: Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Уманського національного університету садівництва, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Черкаського державного технологічного університету.
Команду нашого університету представляли 15 спортсменів-легкоатлетів.
Програма змагань включала: 50 м, 50 м з/б, 200 м, 400 м, 1000 м, 3000 м, стрибки в довжину, у висоту, потрійний стрибок, естафета 4 по 1 колу.

За підсумками змагань переможцями та призерами стали команди:

І місце – Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля (15309 очок);
ІІ місце – Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького (15145 очок);
ІІІ місце – Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г.Тичини (12572 очка).

Приємним для нашої команди було отримання перемоги у виді 4 по 1 колу серед чоловіків.
Підготовкою спортсменів до змагань займалися тренери-викладачі – канд. пед. наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Осадченко Тетяна Михайлівна та старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Комар Володимир Петрович.
Вітаємо учасників із перемогою та зичимо їм  високих спортивних досягнень!