Студенти ФФВ здобули золото і бронзу Чемпіонату України

Студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Анастасія Ковальчук здобула золото Чемпіонату України з боксу серед жінок до 22 років, який нещодавно пройшов в спорткомплексі Броварського вищого училища фізичної культури і спорту.
Провівши три виграшних бої, Анастасія стала переможницею важливих відбіркових змагань до Чемпіонату Європи.
Бронзовим призером серед чоловіків до 22 років став також студент факультету фізичного виховання Ігор Харченко. Здобувши перемогу в перших двох боях, у півфіналі Ігор в дуже рівному напруженому протистоянні мінімально поступився майбутньому чемпіону цих змагань харків’янину Богдану Толмачову. За підсумками проведених боїв здобув бронзу.
Вітаємо Анастасію та Ігоря! Бажаємо їм подальших успіхів у спорті, навчанні та особистому житті!