Велошкола «Промінь» відсвяткувала своє 50-річчя

В 2019 році Білоцерківська велошкола вищої спортивної майстерності «Промінь» святкувала 50-ту річницю.
Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є членами велошколи, які гідно представляють наш навчальний заклад на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
В рамках тісної співпраці між факультетом та велошколою «Промінь», за вагомий внесок у розвиток велосипедного спорту в Україні колектив факультету в особі декана факультету нагороджений Почесною грамотою Міністерства молоді та спорту України.
Колектив факультету фізичного виховання щиросердечно вітає колектив та спортсменів велошколи «Промінь» з ювілеєм, бажаємо процвітання, натхнення та яскравих перемог!