Новини

Два золота Чемпіонату та Кубку України

В Київському Національному університеті фізичного виховання і спорту відбувся Чемпіонат України з бразильского джио-джитцу UNC.
Участь в якому взяло понад 500 учасників різних вагових категорій та віку, серед яких був студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Руслан Первак. Наш спортсмен у ваговій категорії до 74 кг., провів три схватки в яких здобув три перемоги та виборов І місце.
Паралельно в місті Харків проходив Кубок України зі змішених єдиноборств ММА. Студент факультету фізичного виховання Дмитро Головченко взяв участь у цих змаганнях, провівши чотири бої, здобувши всі перемоги у категорії 65.8 кг, завоював І місце змагань.
Вітаємо наших спортсменів з перемогами у Кубку та Чемпіонаті !!!